fbpx

NBW MEDYA


Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği’nin Geleneksel Mehmet Baturalp Turnuvası’nın basın toplantısı ve imza töreni Nirvana Cosmopolitan Hotel’de gerçekleşti.

Organizasyonun Basın Toplantısı ve imza töreni TBF Genel Sekreteri Dr. Serhan Antalyalı, TBF Basketbol Gelişme Direktörü Fırat Eser, TÜBAD Başkanı Çetin Yılmaz, TÜBAD Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yavuz, Kilit Grup Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Kilit Hüner, Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan ve Nirvana Hotels Sportif Direktörü Burçin Badem’in katılımıyla gerçekleşti….

DEVAMI…

‘NIRVANA BASKETBALL WEEKS’ BÜYÜLEDİ

ANTALYA (TSA)Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) tarafından düzenlenen geleneksel TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası’nın 16’ncısı, bu sezon unutulmaz bir deneyim sunmak üzere Nirvana Basketball Weeks etkinliği kapsamında gerçekleşti. Nirvana Cosmopolitan Hotel ve Cosmos Sports Center’ın ev sahipliği yaptığı etkinlik, Nirvana 3×3 Basketbol Turnuvası ile başladı ve 3600 Summit adı verilen seminer ile devam etti. Bu seminer, dünya çapında önemli spor insanları, federasyon başkanları, yöneticiler, doktorlar, sağlık ekipleri, kondisyonerler, basın mensupları, hakemler, menajerler, sporcu aileleri, basketbolcular ve antrenörlerin deneyimlerini ve bilgilerini paylaştıkları bir platform oldu…

Devamı…

Nirvana Basketball Weeks Turnuvası Sonuçlandı

Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) tarafından düzenlenen geleneksel TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası’nın 16’ncısı, bu sezon unutulmaz bir deneyim sunmak üzere Nirvana Basketball Weeks etkinliği kapsamında gerçekleşti. Nirvana Cosmopolitan Hotel ve Cosmos Sports Center’ın ev sahipliği yaptığı etkinlik, Nirvana 3×3 Basketbol Turnuvası ile başladı ve 3600 Summit adı verilen seminer ile devam etti. Bu seminer, dünya çapında önemli spor insanları, federasyon başkanları, yöneticiler, doktorlar, sağlık ekipleri, kondisyonerler, basın mensupları, hakemler, menajerler, sporcu aileleri, basketbolcular ve antrenörlerin deneyimlerini ve bilgilerini paylaştıkları bir platform oldu.

NİRVANA BASKETBALL WEEKS: BASKETBOL TUTKUNLARINI BULUŞTURDU

Devamı…

NIRVANA BASKETBALL WEEKS 3600 SUMMIT DEĞERLENDİRMESİ

Nirvana Basketball Weeks’te 20’den fazla oturumla gerçekleşen ve kendi alanında tüm dünyada söz sahibi spor insanlarının, yöneticilerin, doktorların, sağlık ekibinin, hakemlerin, menajerlerin, eğitmenlerin, sporcu ailelerinin, medya erbabının, pazarlama uzmanlarının, basketbolcuların ve basketbol antrenörlerinin katılarak tecrübe ve bilgilerini paylaştığı 3600 Summit, ilk gününde 8 farklı oturumla basketbol severlerle buluştu.

NIRVANA BASKETBALL WEEKS 3600 SUMMIT DEĞERLENDİRMESİ

Devamı…