fbpx

nbw 3×3 TURNUVASI

Sayın Basketbol Severler,

Heyecan ve mücadele dolu bir etkinliğe, Nirvana Basketbol Weeks’e katılmaya davet ediliyorsunuz!

Eylül ayı boyunca basketbola doyacağımız ve yaklaşık 3 hafta sürecek etkinliklerimiz kapsamında 9 ve 10 Eylül 2023 tarihlerinde, Nirvana Cosmopolitan Hotel Cosmos Sports Center’da düzenlenecek olan 3×3 basketbol turnuvasında, unutulmaz bir deneyim yaşamak için sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Bu muhteşem organizasyonda, farklı yaş gruplarında yer alacak ve yeteneklerinizi sahada sergileme fırsatı bulacaksınız. Kategorilere göre düzenlenen maçlar, dostluklarınızı pekiştireceğiniz ve rekabetin en üst seviyede yaşanacağı anlar sunacak.

Turnuva Takvimi:

U14 ve U18 kategorileri için müsabakalar 9 Eylül Cumartesi günü heyecanla başlayacak. Genç yetenekler sahada ustalaşmak için birbirleriyle yarışacaklar.

U16 ve yetişkin kategorileri için mücadele 10 Eylül Pazar gününe taşınacak. Bu gün, enerji dolu gençlerin ve tecrübeli oyuncuların mücadelesine sahne olacak. Dereceye girenlere çok özel ödüllerin dağıtılacağı turnuva için https://nirvanabasketballweeks.org/ ‘dan ayrıca bilgi alabilirsiniz.

Takım oluştururken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar:

Bir takımda en fazla 4 oyuncu bulunabilir. Kayıt süreci, her oyuncunun ayrıca imzalayacağı turnuva sözleşmesi, ödeme dekontu ve kayıt formunun doldurulmasıyla tamamlanacaktır.

Takım başı katılım bedelleri şu şekildedir:

U14 İçin: 800.- TL

U16 İçin: 900.- TL

U18 İçin: 1.000.-TL

Yetişkinler İçin: 1.500.- TL

Not: U18 takım oyuncuları istedikleri takdirde (Veliden Muvafakatname almak kaydıyla) yetişkin kategorisinde de oynayabilirler, bu durumda yetişkin kategorisi katılım bedelini de ödemeleri gerekmektedir.

Her kategori için kontenjanımız 16 takımla sınırlıdır. Maçlar 4’erli gruplarda oynanacak, her takım gruplarından çıkacak ve 3 grup + 1 eleme olmak üzere en az 4 maç yapma fırsatı bulacaktır.

Unutulmaz anılar biriktireceğiniz bu etkinlikte forma sorunu yaşamayacaksınız, zira Cosmos Sports Center tarafından her takıma forma temin edilecektir.

Her maçın süresi 10 dakika olacak ve bu süre içinde en iyi performansınızı sergilemek için sahada olacaksınız. Karşılaşmalar Cosmos Sports Center 2 ve 4 numaralı salonlarında oynanacaktır.

Etkinliğimize katılmak için takımınızı oluşturun, en geç 1 Eylül Cuma gününe kadar [email protected] adresine takım isminiz ve oyuncu listesiyle birlikte başvurun. Kontenjanlarımız sınırlıdır, bu yüzden acele edin ve yerinizi garanti altına alın!

Sorularınız ve detaylı bilgi için bize 05498135314 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Sizleri, Nirvana Basketbol Weeks’in unutulmaz atmosferine ve heyecanına tanıklık etmek için bekliyoruz!

ÖDÜLLER:

U14, U16 ve U18 Yaş Kategorisi İçin;

Şampiyon Takımlara birer misafiriyle (4×2=8 Sekiz Kişilik)
1 Günlük Sun & Beach Paketi

 1. ve 3. Takımlara birer misafiriyle (4×2=8 Sekiz Kişilik)
  Fellini Restoranda Kahvaltı
  Her sporcunun 2 misafir hakkı bulunmaktadır. 1. misafir ücretsiz 2 misafir için %30 İndirim uygulanır.

Yetişkin Kategorisi için;
Şampiyon Takıma birer misafiriyle (4×2=8 Sekiz Kişilik)
NCP’de 2 gece tatil, (1 Ekim – 21 Mayıs Tarihleri Arasında)
Aynı odada kalacak ikinci misafiri için %30 İndirim

 1. Takıma birer misafiriyle (4×2=8 Sekiz Kişilik)
  NCP’de 1 gece tatil, (1 Ekim – 21 Mayıs Tarihleri Arasında)
  Aynı odada kalacak ikinci misafiri için %30 İndirim
 2. Takıma (4 Kişilik) NCP’de 1 gece tatil,
  Aynı odada kalacak misafiri için %30 İndirim kk(1 Ekim – 21 Mayıs Tarihleri Arasında)